הצהרת הנגישות

חברת קוזי פועלת ומקדמת את נושא הנגישות בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, ורואה חשיבות רבה בהנגשה של שירותיה ללקוחות עם מוגבלות הזכאים ליהנות מנגישות מלאה.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י חוק שיויון זכויות לאנשים עם מוגבלות והמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) ברמה AA.

מטרת הצהרת הנגישות הינה מתן מידע בדבר נגישות אתר האינטרנט ומתן אפשרויות התקשרות ודיווח עם האחראי על נגישות האתר.

החברה מעמידה עבור משתמשי האתר אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם האחראי על נגישות האתר שפרטיו מופיעים במסמך זה.

החברה השקיעה מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט במטרה לאפשר למרבית האוכלוסייה להשתמש באתרים בקלות ובנוחות ולהפכם לזמינים יותר עבור אנשים עם מוגבלות. החברה מצטרפת למאמץ הכולל להנגשת אתרים לאנשים עם צרכים מיוחדים.
הנגשת אתר האינטרנט של החברה מתבצעת בעזרת תוכנת WAVE Web Accessibility Evaluation Tool המאפשרת לספק לגולשי האתר תוכן נגיש ככל שניתן.
מרבית הדפים באתר עומדים בקריטריונים של נגישות לרמה AA. חשוב לציין, כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן וקיימים אזורים באתר שאינם נגישים במלואם. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף לתנאי השימוש בתוכנה.
הנגשת אתר מותאמת לדפדפני גוגל כרום, אדג׳, ספארי ןאחרים בגרסאותיהם האחרונות. דפדפן גוגל כרום נמצא על ידינו כמאפשר את רמת הנגישות הגבוהה ביותר.
האתר מספק תמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת באמצעות מקש TAB.
האתר מספק תמיכה בטכנולוגיות מסייעות על ידי שימוש בחוקי ARIA.

האתר כולל כפתור נגישות המופיע בצידו התחתון הימני של הדף. לחיצה על הכפתור מפעילה תפריט נגישות המאפשר הגדלה והקטנה של הפונטים בדף, מעבר למצבי ניגודיות גבוהה, שינוי לפונט קל לקריאה, הדגשת קישורים וכמו כן איפוס הגדרות הנגישות וקישור לדף הצהרת הנגישות. הגדרות שנבחרו בתפריט הנגישות נשמרות למשך מספר ימים בכל דפי האתר.

תכנים לא נגישים: אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ונגישותו ברמה הטובה ביותר. במידה ונתקלתם בתכנים לא נגישים באתר, אנא יידעו אותנו. כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר אנא צרפו פרטים מלאים ככל שניתן ופנו לרכז הנגישות: תיאור הבעיה, באיזה דף ומיקום התגלתה, סוג וגרסת  הדפדפן, מערכת ההפעלה של המחשב או המכשיר בואמצעותו גלשתם, וסוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם).

רכזת הנגישות בחברת לחמא הינה עליזה קוזי.
במידה ויש לך הערה, שאלה או בקשה בנושא נגישות, ניתן לפנות באמצעים הבאים:

דוא״ל: kuzializi@gmail.com

הצהרת הנגישות עודכנה ביום 17/03/2024