אודות קוזי

אם גם אתם ניחנתם באהבת בשרים – אתם בטח יודעים שלא כל מפגש עם בשר הופך לסיפור אהבה. בשר צריך לדעת לבחור. קצביות קוזי הותיקות – הפכו את הבחירה הזאת למפעל משפחתי המתמחה בבשר איכותי לאניני טעם מזה 55 שנה.

הקצביות ,הממוקמות בפתח תיקווה, מעניקות משלוחים בתשלום ללקוחותיהם, שסומכים עליהם בעיניים עצומות, ברב ימות השבוע.
עשרות שנות מצוינות מאפשרות לנו לספק את הבשר האיכותי ביותר והמגוון ביותר.
הסחורה המגיעה אלינו ישירות, נבדקת בקפדנות רבה וכוללת כמובן פיקוח וטרינרי ופיקוח כשרות. סחורה פגומה לא תעבור את מפתן קוזי. העופות מגיעים ללא תיווך או זמן המתנה במקררים, ללא הקפאות, הפשרות או הזרקת מים. אלו הבשרים והעופות הטריים והאיכותיים ביותר שתוכלו לדמיין ושתאכלו בכלל.

השירות – לב העסק
ג'ורג' קוזי ז"ל, האב, בעל האטליז, שעלה מעיראק בשנת 1951 הפך דוכן לממכר עופות ובשר לקצביה משוכללת. האיש שעבד ללא לאות עם משקל מאזניים וקופה מאולתרת, העביר את המושכות לבניו אשר מנצחים היום על צוות קצבים מקצועי.
אולי מבחוץ הכל נראה אחרת,אבל מבפנים הכל נשאר אותו דבר – היחס הלבבי, האיכות, המקצועיות והאחריות. זו הסיבה שהלקוחות שלנו חוזרים אלינו כדור שני.  מי שהתנסה באיכות השרות  והטעם – מעביר את הבשורה הלאה לילדיו, וחבריו .
הלקוחות שלנו לא רק מזמינים, הם מתייעצים, מקבלים טיפים וזוכים ליחס אישי, חם ואמין.  יש לקוחות שמתקשרים ואומרים : "שלום " ואנחנו כבר יודעים באיזה עובי הם רוצים את השניצל.

רק תגידו מה אתם רוצים
אופן חיתוך הבשר והאריזה מותאמים אישית לדרישות הלקוח. אנו משתדלים להיענות לכל בקשה- החל ממספר השוקיים באריזה, כמות הבשר הטחון בחבילה, עובי השניצל, עוף שלם למילוי בלי עצמות, רצועות עוף, הודו או בקר להקפצה, מגוון שיפודי: פרגית,כבש,פילה ,ערכה לחמין או קיט להמבורגר.  כמו כן ניתן לקבל הכל מתובל ומוכן לתנור.
קצבית קוזי מציעה את כל מגוון העופות והבשרים ובנוסף – ביצים, ירקות קפואים, רטבים ותבלינים. בין הלהיטים שלנו: בשרים על האש, קבבים מעולים תוצרת הבית, עוף ללא עצמות ועוד. גם ההמבורגר ,הנקניקיות תוצרת הבית, הפרגית ,הכבש והאנטריקוט המשובח מגיעים במגוון אפשרויות.

אנחנו פה בשבילכם ומי שניסה יודע. אין צורך לבוא, אין צורך למשש. קוזי עושה הכל עבורכם ומעניקה 100% שרות.

בתאבון.
טרי מהאחו
 
הקצביה